Jako každoročně je zapotřebí sezonu řádně ukončit, takže také letos jsme takové rozloučení připravili. Zavítali jsme opět do restaurace Na Horách. Oproti minulým ročníkům jsme ale soutěžili až na místě a nevydávali se dobrodružnou cestou k cíli. I přesto toho na nás čekalo opravdu hodně.
Soutěže: Ať jsi velký nebo malý, soutěže byly pro všechny a hlavně takové disciplíny, v nichž by se dopředu těžko hádal vítěz. Na ledě už favoritky známe, ale co takový přenos knížky na hlavě! I když zrovna vítězce v této kategorii pomohl dobře zvolený, rafinovaný účes.
Stoj na jedné noze – pro někoho obtížný už sám o sobě a což teprve, když se převázaly oči.
Hod tenisákem do koše – tady došlo k jasnému vítězství Terezky R., která měla všechny zásahy, ani jednou neminula. Protože ale další soutěžící na tom byly víceméně stejně, zvolilo se pomocné kritérium „Odraz od Kuby“ .
Skákání v pytli – mimo nejrychlejší trojice zde navíc získala cenu Elenka T. za nejhezčí doskok do cíle.
Židlička a gymnastika – kdo se nejvíc předkloní a ruce až na zem.
Běh se lžičkou s míčkem
Nejlepší soutěžící byli odměněni a po sladké svačince se šlo na BINGO.
Následovala taneční soutěž jednotlivců, párů s balonkem, a pak se naplno rozjela zábava.
Židličky pro děti a verze pro dospělé – těm se zpočátku nechtělo, ale děti měly slíbenou odměnu, pokud přesvědčí své rodiče a rázem bylo plno.
Odpoledne bylo zakončeno diskotékou, kde to paní trenérka Jarka s dětmi pořádně rozjela 🙂

K zakončení sezony patří samozřejmě i hodnocení. Trenéři měli napilno, a proto si každá bruslařka odnesla ocenění + rady a tipy na další sezonu.

Foto